Proaktywni. Rusza projekt kompetencji społecznych i medialnych Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół UPJPII

25.01.2024 Komunikaty

Miło nam poinformować, że wkrótce rozpocznie się realizacja projektu, w tym m.in. zajęć z zakresu kompetencji komunikacyjnych i społecznych dla członków i sympatyków Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół UPJPII, a także zainteresowanych studentów, którzy pragną kształtować swoje umiejętności i rozwijać kompetencje, które będą mogli wykorzystywać na etapie życia akademickiego, a także w swojej późniejszej pracy.

Realizacja projektu to zasługa społeczności uniwersyteckiej, której zależy na permanentnym rozwoju w zakresie budowania dobrych więzi ze swoim otoczeniem, a także profesjonalnych relacji z obecnymi i przyszłymi pracodawcami. W cyklu spotkań obecne będą takie zagadnienia, jak:

• kształtowanie kompetencji interpersonalnych,
  • wiedza z zakresu mediatyzacji życia społecznego i media literacy,
  • informacja o wpływie nowych technologii.

Nie braknie także wiedzy i szkoleń z obszaru

• edukacji medialnej i ekonomicznej,
  • zarządzania w instytucjach i organizacjach w kontekście skuteczności porozumiewania się.

SAiP UPJPII, działając na rzecz rozwoju Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i w trosce o dobrostan jego absolwentów i przyjaciół zaprasza do skorzystania z certyfikowanych szkoleń, które odbędą się w drugim semestrze roku akademickiego 2023/24. Przy tej okazji SAIP nawiązało kontakt z Samorządem Studenckim UPJPII, a także Kołami Naukowymi.

O szczegółach zapisów poinformujemy wkrótce. Liczba miejsc ograniczona.

Zarząd SAIP